Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ekrem Karakaya Kimdir? İnstagram Hesabı (2022)

Konya şehir hastanesin de görev yapan doktor Ekrem Karakaya'nın silahlı saldırıcı sonucu hayatını kaybetmesi gündemde yerini koruyor. İnsanlar tarafından en çok araştırılan doktor Emre Karakaya kimdir? Ekrem Karakaya sosyal medya hesaplarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Konya da öldürülen doktor Ekrem Karakaya Kimdir? Geçtiğimiz günlerde Konya Şehir Hastanesin de Hacı Mehmet Akçay adın da bir şahıs tarafından silahla vurularak öldürülen Kardiyoloji Uzamanı Doktor Ekrem Karakaya Türkiye’yi yasa boğdu. Şahıs saldırı sonrası aynı silahla intihar ederken vatandaşlar Konya da öldürülen doktor Ekrem Karakaya kimdir? sorularına yanıt aramaya başladı.

Ekrem Karakaya Kimdir?

Kan donduran bu olay sonrasın da sosyal medya da başta sağlık bakanı Fahrettin Koca olmak üzere başsağlığı mesajları geldi. Hacı Mehmet Akçay’ın Yunak devlet hastanesin de güvenlik görevlisi olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Kardiyoloji Uzamanı Doktor Ekrem Karakaya kariyerine Sağlık Bakanlığı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesin de başlamıştır. Daha sonra sırasıyla Özel Melik Gazi Hastanesi, Özel Avrupa Hastanesi, Özel Dünyam Hastanesi, Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Konya Şehir Hastanesi bünyesinde görev yapmıştır. Katil zanlısı Hacı Mehmet Akçay bir ay önce anju olan annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu gerekçesiyle Ekrem Karakaya’yı sorumlu tuttuğu ve bu nedenle de olayı gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

Olay sonra Konya valisi Vahdettin Özkan, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz il emniyet müdürü Engin Dinçle hastaneye gelerek olay hakkında bilgi aldı. Yapılan incelemelerin ardından Ekrem Karakaya’nın cenazesi memleketi Kayseri’ye gönderildi.

Ekrem Karakaya İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada haberlerde gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Konya da hayatını kaybeden Doktor olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Ekrem Karakaya resmi hesabına ulaştık. Yaptığı paylaşımlardan doktor olduğunu düşündüğümüz Ekrem Karakaya’nın yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Başından vurularak ölümünün ardından İnstagram hesabı da insanlar tarafından araştırılmış durumda.

Doktor Ekrem Karakaya Resmi İnstagram Hesabı: @dr.ekrem_karakayaa

Benzer İçerik: Hacı Mehmet Akçay TikTok Videoları (2022)

 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler