Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Esra Erol Fatma Kimdir? İnstagram Hesabı (2022)

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol'da programına katılan Fatma insanlar tarafından en çok araştırılan isimlerden biri oldu. Fatma program da yaşadığı olayları detayları ile birlikte izleyenler ile paylaştı.

Esra Erol Fatma Kimdir? ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da programına konuk olan Fatma başından geçen olayları anlattı. Sunucu Esra Erol bile Fatma’nın başına gelen olaylar karşısın da şaşkınlığını gizleyemedi. Bir evde zorla tutulan ve işkencelere maruz kalan Fatma’nın hikayesi ülke gündemine bomba gibi düşmüştü. Fatma hakkında merak edilenler haberimizin devamın da sizlerle.

Esra Erol Fatma Kimdir?

Olaylar Fatma’nın annesi Melahat Oruç’un programa katılmasıyla başladı. Fatma’nın zihinsel engelli olduğunu Ahmet tarafından zorla kaçılarak bir evde tutulduğunu iddia etmişti. Bunun üzerine ATV ekibi Fatma’ya ulaşmak için harekete geçmişti.

Ahmet ve kaynanası canlı yayına bağlanmıştı ve Fatma, kaynanasıyla yaşadığını, dini nikahlı eşin evde kalmadığını ve çocuklara da kaynanasıyla birlikte baktıklarını açıklamıştı. Bunun üzerine Esra Erol Fatma’yı stüdyoya çağırmış ve onu konuk etmiş Fatma ile annesi arasında gerginlik yaşanmıştı. Yaşanan bu olaylar ülke gündeminden hiç düşmemişti.

Ahmet’in nasıl bir insan olduğunu öğrenen Fatma baba ocağına geri dönmeyi kabul etmişti. Ahmet ise Fatma’nın peşini bırakmayacağını onu çok sevdiğini söylemişti. Bu olayların ardından insanlar Esra Erol Fatma kimdir? Esra Erol Fatma Kaç Yaşında? Esra Erol Fatma Nereli? gibi sorularla Fatma’nın biyografisini araştırmaya başlamıştı.

  • 19 Yaşında
  • Zihinsel Engelli
  • Soyadı Oruç’tur.
  • Ahmet isimli biriyle kaçtı

Fatma Oruç İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram, dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada haberlerde gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Esra Erol’da programında Fatma olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Fatma Oruç’un resmi hesabına ulaştık. Yaptığı paylaşımlardan zihinsel engelli olduğunu düşündüğümüz Fatma Oruç’un yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Kaçırılma olayının ardından İnstagram hesabı da insanlar tarafından araştırılmış durumda.

Fatma Oruç Resmi İnstagram Hesabı: @fatmaoruc

Benzer İçerik: Ekrem Karakaya Kimdir? İnstagram Hesabı (2022)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler