Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 1 Temmuz 2022 Puanları, Kim Birinci Oldu?

Birbirinden çekişmeli puanlamaların ve tartışmaların olduğu Gelin Evi 27 Haziran - 1 Temmuz 2022 haftasının birincisi bugün yapılan Fehime gelinin puanlanmasının ardından belli oldu.

1 Temmuz Cuma Gelin Evi Puan Durumu sonuçları açıklandı. Final günün de Fehime gelinin evine konuk olan diğer gelinler kaç puan verdi? 27 Haziran – 1 Temmuz 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Fehime Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yayınlanan Gelin Evi 894. Bölüm sezon finalin de yarışan Fehime program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Kendisi bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak gözlere çarpıyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Fehime gelini puanlama öncesi sizlere kısaca tanıtacağız. Bu haftanın final günün de yarışan Fehime gelin hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Şanlıurfalı
  • 26 Yaşında
  • 7 Yıllık evli
  • Ev Hanımı
  • İnstagram Hesabı: @fehime_gnes

1 Temmuz Gelin Evi Puan Durumu (Fehime)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarına gelen Gelin Evi programın da bugün Fehime gelin yarıştı. Bu hafta şapkasıyla dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Fehime gelin sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı. Fehime geline verilen puanlar şöyle;

  • Edanur Gelin: 6 Puan
  • Reyhan Gelin: 5 Puan
  • Eda Gelin: 4 Puan
  • Kübra Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Fehime Toplam Puan: 29

Gelin Evi 1 Temmuz 2022 Haftanın Birincisi

Aslı Hünel’in sunumuyla Şanlıurfalı gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Fehime gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazandı.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 27 Haziran – 1 Temmuz 2022 haftasının birincisi Reyhan Gelin oldu.

Gelin Evi 894. Bölüm Sezon Finali İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 30 Haziran 2022 Puan Durumu (Reyhan)

5/5 - (2 votes)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler