Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Kurban 2 Filmi Full İzle (TRT1)

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı sezon finali vermesinin ardından Gönül Dağı Kurban 2 filmi ile izleyenlerle buluşacak. Gönül Dağı Kurban 2 filmi hakkında merak edilenler haberimizde sizlerle.

Gönül Dağı Kurban 2 Filmi Full İzle. Çok kısa süre önce dizi olarak yayınlanan yapımın ikinci filmini TRT1 ekranların da göreceğiz. Dizi insanlar tarafından çok sevildi ve yayınlandığı her gün reytinglerde en üst sırada yer aldı. Sezon finali yapan Gönül Dağı, ana hikayeden bağımsız olarak bir film yaparak bayrama özel bölümüyle yeniden diz severlerle buluştu.

Gönül Dağı Kurban 2 Filmi İzle

Yine bir bayram ve yine Gönül Dağı. Kurban Bayramına özel filmiyle izleyenleri ile buluşacak olan film Kurban Bayramını Gedelli’nin sıcak atmosferinde yaşamak isteyenlerin bir kez daha ekranları başında yerini alacağını göreceğiz. Bayramın birinci günün de film TRT1 ekranlarında yayınlanmış olacak.

Bozkırda bir Anadolu masalı… Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı… Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir Gönül Dağı… Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı… Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi… İzleyenlerin memleket özlemini giderecek görsel bir şölen… Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi… Çocukluk aşkı Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı müthiş icat… Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı… Bozkır topraklarının süsü özgürlük timsali Yılki Atları… Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük… Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı.. İzlerken yaşayacak, hissedecek, duygulanacak ve gönülden bağlanacaksınız…

Anadolu’nun tertemiz aşklarının, unutulmaya yüz tutmuş efsanelerinin, toprak kokan hikayelerinin anlatıldığı Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, senaristliğini Ali Asaf Elmas, Teoman Gök ve Mustafa Becit, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.


Benzer İçerik: Demet Akbağ Ile Güldürme Beni 1. Bölüm Full İzle

5/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler