Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Hacı Mehmet Akçay TikTok Videoları (2022)

Konya Şehir Hastanesin de yaşanan Doktor Ekrem Kara Kaya'yı silahla yaralayan ve daha sonra aynı silahla kendi yaşamına son veren Hacı Mehmet Akçay'ın sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Hacı Mehmet Akçay TikTok Videoları. Konya da bir uzman Doktor Ekrem Kara Kaya çalıştığı hastane de uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Saldırgan aynı silahla hayatına son verdi. Hastane çalışanları protesto için iş bıraktı Ankara’dan tepkiler geldi. Fail saldırıya tepkiler gecikmedi ayrıntılar haberimizin devamında sizlerle.

Hacı Mehmet Akçay Kimdir?

Konya Şehir Hastanesin de Kardiyoloji Uzamanı Ekrem Kara Kaya görev yaptığı hastane de Hacı Mehmet Akçay tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Doktor Ekrem Kara Kaya’yı öldüren şahıs hakkında yapılan araştırma da Konya Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesin de güvenlik görevlisi olarak çalışan Hacı Mehmet Akçay bir ay önce vefat eden annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu kardiyoloji uzmanı Ekrem Karakaya’yı başına ateş ederek öldürmüş ve bunun üzerine çok tepki toplamıştı. Saldırgan daha sonra aynı silahla kendini öldürdü.

Yaşananların ardından sağlık bakanı Koca yaptığı açıklama da ”Adli makamlar dehşet saçan canilik karşısında araştırmalarını sürdürüyor. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Hacı Mehmet Akçay Tik Tok Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması Tik Tok dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir video paylaşım uygulaması olan Tik Tok uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar haberlerde, dizilerde yada herhangi bir olaylarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak Tik Tok uygulamasını kullanmaktadır.

Doktor Ekrem Karakaya’nın katili olarak tanıdığımız olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Hacı Mehmet Akçay resmi hesabına ulaştık. Yaptığı paylaşımlardan güvenlik görevlisi olduğunu düşündüğümüz Hacı Mehmet Akçay’ın yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış.

Benzer İçerik: Masterchef Zelal Kimdir? İnstagram Hesabı (2022)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler