Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İnandır Beni Oyuncuları ve Vizyon Tarihi (2022)

Çok yakında vizyona girmesi beklenen İnandır Beni filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Film başrollerinde kimler olacak konusu nedir? İşte detaylar...

İnandır Beni Oyuncuları ve Vizyon Tarihi açıklandı. Çanakkale’nin Ayvalık ilçesin de çekimleri başlayan filmin 2022 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor. Oyuncu kadrosu netleşen film de kimler oynayacağı merak ediliyor ve araştırılıyordu. Film severler tarafından en çok araştırılan İnandır Beni Oyuncuları ve Vizyon Tarihi detayları birlikte yazımızda sizlerle.

İnandır Beni Oyuncuları

Ekin Koç ile Ayça Ayşin Turan’ın başrolün de yer alacağı film uzun zaman sonra çekimlere Çanakkale’nin Ayvalık ilçesin de başladı. Film de Ekin Koç Deniz karakteri ile yer alacakken Ayça Ayşin Turan Sahra karakteri ile yer alacak.

Ekin Koç Kimdir?

Antalya da dünyaya gelen 30 yaşında olan Ekin Koç İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme mezunudur. Akademi 35 Buçuk da oyunculuk dersleri alan Ekin Koç Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe, 7 Yüz ve Bozkır gibi dizilerde başrolde yer almıştır. Muhteşem Yüzyıl  ve Uyanış Büyük Selçuklu dizileri ile isminden bolca söz ettiren Ekin koç Son filmi Bizim İçin Şampiyon filmi olmuştur.

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Film de Sahra karakteri ile yer alacak olan Ayça Ayşin Turan 30 yaşındadır.  Aslen Sinoplu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Dinle Sevgili dizisi ile tanınan daha sonra Karagül dizisinde yer alan Ayça Ayşin Turan, Ümit Oruç ile bir dönem aşk yaşamıştır.

Benzer İçerik: Masterchef Zelal Kimdir? İnstagram Hesabı (2022)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler