Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ölüler Vadisi Filmi Türkçe Dublaj İzle (Netflix)

Netflix platformun da yayınlanan yeni zombi filmi Ölüler Vadisi konusu ve oyuncularıyla izleyenlerden tam not aldı. Uzun zamandır zombi filmi severler tarafından beklenen film hakkında yapılan yorumlar haberimizde sizlerle.

Ölüler Vadisi Filmi Türkçe Dublaj İzle. Netflix de bu hafta yayınlanan ve Türkiye top 10 listesinde 2 numarada bulunan Ölüler Vadisi Filmi aksiyon dolu sahneleriyle üyeleriyle buluştu. Film de Adon Hitler Almanya’sın da yapılan insanlık dışı katliamları ve insanlara uygulanan işkenceleri anlatıyor. Film yayınlanmasıyla birlikte şuanda en çok araştırılanlar arasına girdi.

Ölüler Vadisi Konusu Oyuncuları

11 Temmuz 2022 yılı tarihinde yayınlanan Netflix’in en çok konuşulan filmlerinden biri olan İspanyol yapımı ölüler vadisi konusuyla izleyenlerin dikkatini çekti. Film de Adon Hitler dönemine giden üyeler film yaşanan olayları gerçek hayatta da olabileceğini araştırmaya başladı.

Filmin konusu, İspanya İç Savaşı sırasında, bir Nazi deneyi sonucu yaratılmış zombilerle karşı karşıya kalan küçük bir grup, düşmanlıklarını bir kenara bırakıp birlik olmalıdır.

Kanlı çatışmalardan aylar sonra, siperlerde binlerce ölü bırakır. Beşinci Tugay Kaptanı Jan Lozano, kendisine emanet edilen bir görevi yerine getirirken genç bir sürücüyle birlikte bir rakibin müfrezesi tarafından esir düştü. Yeni bir bilinmeyen düşman ortaya çıktığında, idam edilen ölme olasılığı yakında aşılacaktır. Her iki rakip taraf da hayatta kalmak için birleşmeli ve karşılıklı nefretlerini bir kenara bırakmalıdır.

Filmin yönetmenliğini Alberto de Toro ve Javier Ruiz Caldera üstlenirken, senaryosunu Jaime Marques, Critian Conti ve Manuel Martin kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Miki Esparbé, Aura Garrido, Luis Callejo, Álvaro Cervantes, Jesús Carroza ve María Botto gibi isimler yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Miki Esparbé, Aura Garrido, Luis Callejo, Álvaro Cervantes, Jesús Carroza ve María Botto gibi isimler yer alıyor.

Miki Esparbé – Jan Lozano
Aura Garrido – Matacuras
Luis Callejo – Sargento
Álvaro Cervantes – Mecha
Jesús Carroza – Jurel
María Botto – Sor Flor
Dafnis Balduz – comisario político
Manel Llunell – Decruz

Ölüler Vadisi Filmini Nereden İzleyebilirim?

Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Benzer İçerik: Live Is Life Filmi Türkçe İzle (Netflix 2022)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.