Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sokağın Çocukları 5. Sezon 2. Bölüm Full İzle (2022)

Adana'nın sokakları, Hatay'ın kokusu, Mersin'in havası, Suriye'nin tozuyla yolun sonu: İSTANBUL! Sokağın Çocukları, 4. sezonun final bölümüyle Cuma, 5. sezon ile Temmuz’da BluTV’de!

Sokağın Çocukları 5. Sezon 2. Bölüm Full İzle. BluTV de yayınlanan ve milyonlarca kez izlenen Sokağın Çocukları 5. Sezonu ile geliyor. Sokağın Çocukları 5. Sezon bölümlerini izlemek isteyenler 5. sezon Sokağın Çocukları 2. Bölümünü araştırıyor. Sokağın Çocukları 5. sezon 2. Bölümü dilediğiniz zaman dilediniz yerde BluTV platformundan izleyebilirsiniz.

Sokağın Çocukları 5. Sezon

Sokağın Çocukları dizisinde kanunların yetersiz kaldığı bir yerde kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesi anlatılıyor. Adalet nedir? Bir genç sokakta nasıl kalır? gibi sorulara iyi ve kötü değil gri karakterler üzerinden mercek tutuluyor. Kıyma dizisinin sezon finali vermesiyle birlikte heyecanla beklenen dizi 28 Temmuz 2022 de üyelerle buluştu.

Sokağın Çocukları oyuncu kadrosunda Hakan Erkuran, İbrahim Kuşçi, Kadir Parlak, Alper Parlak, Arda İlkin Parlak, Ayşegül Özcanlı, Burçin Börü, Tayfun Sevgili, Tümer Adakaner, Zafer Çiftçioğlu, Furkan Murat Uğur, Gökhan Diğicibaşı,  Kerem Ali Yengüner, Mehmet Elçiçek, Nesih Turunç, Oğuz Öztaş, Seyfettin Azrak, Soner Çelik,  Zekai Sinan Özer gibi isimler yer alıyor.

Sokağın Çocukları Hangi Platformda?

2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır.

İstediğin Zaman, İstediğin Yerden İzlemek için Üye Ol. BluTV‘de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Özel Yapımları HD Kalitesiyle İzle. Sorunsuz Üyelik İptali. HD Yayın. Taahhütsüz İzle. Donmadan Kesintisiz İzle. Kurulumsuz İzle. Hemen İzlemeye Başla.

Yerli Dizi ve Filmler. BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 34,90 TL‘dir. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 274,80 TL‘dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 22,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz (yıllık üyeliklerde 7 gün ücretsiz deneme hakkı bulunmaktadır).


Benzer İçerik: Sokağın Çocukları 5. Sezon 1. Bölüm Full İzle (BluTV)

4.5/5 - (2 votes)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.