Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aslı Hünel İle Gelin Evi Puanları 898. Bölüm İzle | 11 Ağustos 2022

Yeni evli gelinlerin çeyizlerini sergilediği, marifetlerini gösterdiği Gelin Evi programın da bu haftanın 4. gününde Sedanur yarıştı. İnsanlar tarafından en çok merak edilen isimlerden biri olan Sedanur kaç puan aldı? Detaylar haberimizde..

11 Ağustos Perşembe Gelin Evi Puan Sonuçları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın 4. günün de yarışan Sedanur’a verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Gelin Evi Sedanur kimdir? Gelin Evi Sedanur kaç puan aldı? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Sedanur Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yayınlanan Gelin Evi 898. Bölümde yarışan Sedanur gelin program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın en dikkat çeken yarışmacılarından biri olarak gözlere çarpıyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Sedanur  Yaşar’ı puanlama öncesi sizlere kısaca tanıtacağız. Bu haftanın 4. günün de yarışan Sedanur  Yaşar hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Erzurumlu
  • 24 Yaşında
  • 3 Yıllık Evli
  • Eczacı Teknikeri

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün Arefe Gelin yarıştı. 10 Ağustos 2022 Çarşamba Show TV ekranlarında yayınlanan 897. bölümde yarışan Arefe geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 3. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Arefe geline diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • Ülkü Gelin: 2 Puan
  • Dilan Gelin: 2 Puan
  • Arefe Gelin: 2 Puan
  • Begüm Gelin: 2 Puan

Sedanur Yaşar Toplam Puan: 8

Gelin Evi 898. Bölüm İzle 11 Ağustos 2022

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puanları 897. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.