Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 112. Bölüm Full İzle | 02 Ağustos 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 112. Bölüm ile bu haftaya başlıyor. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 112. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

02 Temmuz Salı Canım Annem 112. Bölüm Full İzle. Canım Annem dizisinin 112. Bölümü bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 112. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 02 Ağustos Salı günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Hangi Kanalda Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Canım Annem Son Bölüm İzle Youtube 02 Ağustos 2022

Murat’ın sahibi olduğu şantiye, bir süredir Murat’ı tehdit eden kişiler tarafından basılır. Şantiyede sıkılan silahın sesini ise telefonda Nazlı duyar. Murat’a ulaşamayınca kendini yollara vuracak ve duyduğu silah sesine, tehditlere aldırmadan Murat için şantiyeye gidecektir.

Murat’ı şantiyede bulamadığında ise onu kaybetme korkusunu iliklerine kadar hissedecektir. Murat’ın tehlikede olduğunu öğrenen Melek ortalığı aya kaldırır ve Zeynep babasının tehlikede olduğunu öğrenir. Zeynep’in hasta kalbi bunu kaldırmaz ve bir krizin eşiğine gelir. Nazlı bunun hesabını sormak için Melek’in karşısına dikilecektir. Asude oğlunun Nazlı’ya âşık olduğunu Furkan’dan öğrenir. İşlerin zannettiğinden de zor olduğuyla yüzleşmek zorundadır. Ancak oğlunun duygularına rağmen Nazlı’yı Murat’a yaklaştırmamaya son derece kararlıdır. Oya, Kerem’in hapiste kalmasına neden olan kişinin Yıldız olduğunu öğrenir.

Yıldız’ın çocuğuyla tehdit edildiğinden habersiz onu her şeyin suçlusunu olarak görür. Polise gitmek için hareket ettiğinde ise Yıldız onu mecburen bayıltıp alıkoyacaktır. Yıldız’ın planı kendini feda etmesi gerekse de herkesi aynı anda kurtarmaktır. Kerem’e her şeyi itiraf ettiği bir video kaydından sonra yaptıklarının hesabını sormak ve çocuğunu kurtarmak için Rüstem’in karşısına dikilmeye hazırdır.


Benzer İçerik: Canım Annem 111. Bölüm Full İzle | 01 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler