Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 113. Bölüm Full İzle | 03 Ağustos 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 113. Bölüm ile bu haftaya başlıyor. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 113. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

3 Ağustos Çarşamba Canım Annem 113. Bölüm Full İzle. Canım Annem dizisinin 113. Bölümü bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 113. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 03 Ağustos Çarşamba günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Konusu

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Son Bölüm İzle Youtube 03 Ağustos 2022

Nazlı bütün gün Murat için endişelendikten sonra onu karşısında gördüğünde hiç düşünmeden boynuna sarılır. İlk defa kendiliğinden bu kadar yakındırlar. Murat’ın aldığı tehditler konakta ana gündemdir. Ancak Asude için bir gündem daha vardır. O da Nazlı ve Murat arasında ilerlemekte olan duygusal durumdur.

Asude Nazlı’nın karşısına çıkıp her şeyin farkında olduğunu söyleyerek onu doğrudan frenlemiş olur. Murat Nazlı’nın kendisi için nasıl endişelendiğini ve döndüğünde boynuna sarılışını gördükten sonra iyice cesaretlenir. Gelinen noktada Nazlı’ya açılmamak için bir neden göremez. Nazlı ise Murat’a olan hisleri kadar Asude’nin sözlerini de göz önünde bulundurmaya mecburdur. Oya, Yıldız tarafından evde alıkonmuş hâldedir. Eli kolu bağlı, çaresiz kalmıştır.

Yıldız ise çoktan Rüstem’in karşısına çıkmıştır. Kızını ondan almak için gözünü çoktan karartmış olan Yıldız Rüstem’i yaralar ancak gene de kızını kaçırmayı başaramaz. Umudu tükenmiş hâlde geri döndüğünde cezasını çekmeye razı bir hâldedir. Oya için ise artık Yıldız’ı ihbar etmek ve Kerem’i özgürlüğüne kavuşturmak eskisi kadar kolay değildir.

Benzer İçerik: Canım Annem 112. Bölüm Full İzle | 02 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler