Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 114. Bölüm Youtube İzle | 4 Ağustos 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 114. Bölüm ile bugün başlıyor. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 114. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

4 Ağustos Perşembe Canım Annem 114. Bölüm Full İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 114. Bölümü bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 114. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 4 Ağustos Perşembe günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Canım Annem Son Bölüm İzle 4 Ağustos 2022

Murat Nazlı için bir adım atmaya hazır olduğunu açık şekilde göstermiştir. Ancak Nazlı Asude’nin uyarıları nedeniyle kendini tutmak zorunda kalır. Murat ona yaklaşmaya çalıştığı her seferde Nazlı’nın kulaklarında Asude’nin sözleri yankılanmaktadır.

Hem Nazlı’yla arasındaki mesafeyi istediği gibi aşamayan Murat hem de duygularını bastırmak zorunda olan Nazlı için zordur bu durum. Melek, Asude’nin Murat’ın hislerinden haberdar olduğunu anlar ve küçük bir oyunla Asude’yi net bir şekilde yanına çeker. Murat’a yönelik sürmekte olan tehdit ise bahçeye kadar girmiştir. Bahçede patlayan silah herkesin tehlikede olduğunu açık şekilde gösterir. Namlunun ucunda ise doğrudan Murat vardır. Kızını Rüstem’den kurtaramayan Yıldız bir teslimiyet ve umutsuzluk içindedir. Oya’nın kendisini ihbar etmesini ve gözaltına alınmayı bekler.

Oya ise bir yanda Kerem bir yanda Yıldız’ın bebeği varken ne karar vereceğinden bir türlü emin olamaz. Kerem’i dışarı çıkartmak için yanıp tutuşsa da Yıldız’ın ne denli acı çektiğini gömüştür ve son hamleyi bir türlü yapamaz. Yıldız ise cezasını çekmeye razıdır. İtirafını herkesten önce Kerem’e yapmak için cezaevine gider.


Benzer İçerik: Canım Annem 113. Bölüm Full İzle | 03 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler