Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 115. Bölüm İzle Youtube | 5 Ağustos 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 115. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 115. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

5 Ağustos Cuma Canım Annem 115. Bölüm Full İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 115. Bölümü bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 115. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 5 Ağustos Cuma günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Dizisi İzle

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Canım Annem Son Bölüm İzle 5 Ağustos 2022

Furkan Murat için namlunun önüne atlasa da çabası yeterli olmaz ve Murat kendi bahçesinde vurulur. Herkes perişan hâlde Murat’ın ameliyattan sağ salim çıkmasını beklerken onun durumu parlak değildir.

Melek Murat’ı kaybetmekle yüzleştiğinde içindeki karanlık taraf yeniden kendini göstermeye başlar. Hırsı üzüntüsüne baskın gelmektedir. Nazlı ise Murat için her şeyi yapabilecek hâldeyken çaresizdir. Murat’ın ameliyat sonrası kendi ismini sayıkladığını öğrenen Nazlı onun başına gider. Murat kızını Nazlı’ya emanet eder ve daha fazla konuşamayarak gözleri kapanır. Yıldız, Kerem’e her şeyi itiraf etmek için cezaevinden içeri girmek üzereyken Oya yetişir. Yıldız’ın kızını kurtarmak için bir planı vardır. Yıldız hiç beklemediği anda uzanan bu yardım eline sarılır.

Karşısına çıkıp alt edemediği Rüstem’den kurtulmak için Oya’nın planına uyacaktır. Rüstem ise Yıldız’ı iyice avcuna almıştır. Ona her istediğini yaptırabileceğini düşünürken alanının daralmakta olduğundan habersizdir.


Benzer İçerik: Canım Annem 114. Bölüm Youtube İzle | 4 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler