Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 116. Bölüm İzle Youtube | 8 Ağustos 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 116. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 116. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

8 Ağustos Pazartesi Canım Annem 116. Bölüm Full İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 116. Bölümü bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 116. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 8 Ağustos Pazartesi günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem İzle

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Son Bölüm İzle 8 Ağustos 2022

Hastanede gergin bekleyiş sürerken Nazlı Murat’ın odasında onun duyduğunu hissederek güç verir. Asude ve Melek durumdan rahatsız da olsalar uğraşmazlar. Murat’ın iyi haberinin ardından kan nakli gerekir. Sadece Nazlı’nın kan grubu uyar.

Murat, o sırada gözlerini açınca aralarında duygusal bir çekim olur. Asude istemeyerek de olsa ilk etapta teşekkür eder. Melek, Nazlı’nın yine kahraman olmasını engellemek için Asude’yi ona karşı doldurur. Asude, kan parasını ödeyerek onu eve göndermek ister. Fakat Nazlı Murat’a onu bırakmayacağına dair söz verdiği için gitmekten son anda vazgeçer. Evde Zeynep, Murat’ın vurulduğu yerdeki kanı görmüş ve ne olduğunu bilemese de mutsuz olmuştur. Oya, Rüstem’in telefonunda Ramo’yla görüşmelerini görür.

Oya ve Yıldız Rüstem’in rol yaptığını öğrendikten sonra Ramo’nun peşine düşerler. Oya onu köşeye sıkıştırıp çocuğun kaldığı yeri öğrenmeye çalışır. Bu sırada Yıldız ve Oya arasındaki bağlar günden güne güçlenmektedir. Ramo’nun onları getirdiği eve girmek üzere birlikte hareket edeceklerdir.


Benzer İçerik: Canım Annem 115. Bölüm İzle Youtube | 5 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.