Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 119. Bölüm İzle Youtube | 11 Ağustos 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 119. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 119. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

11 Ağustos Perşembe Canım Annem 119. Bölüm İzle. TV8 ekranların da yayınlanan Günlük dizi Canım Annem dizisinin 119. Bölümü bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 119. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 11 Ağustos Perşembe günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Oyuncuları ve Konusu

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 119. Bölüm İzle

Murat ve Nazlı arasındaki ilişki ciddi bir boyuta taşınmaktadır. Asude ve Murat Nazlı’nın ailesiyle tanışmaya giderler. Evlilik yolunda atılan ilk adımdır bu. Ancak bu tanışma merasimi herkesin aksine Halit için karanlık bir atmosferde geçmektedir.

Halit Nazlı ve Cemre’nin kardeş olduğunu öğrenmiştir. Bu büyük sırla ne yapacağını bilemeden olayların akışında yuvarlanmaktadır âdeta. Ancak bunu kolay sindiremeyeceği açıktır. Asude’nin birdenbire Nazlı’yı kabullenmesini herkes oğlunun atlattığı tehlikeye ve onu kaybetmenin eşiğine gelmesine yorar. Oysa Asude sadece rolünü oynamaktadır. Onun kirli işini geriden yürütense Melek’tir. Asude’nin planları gerçekleşirse kaybeden Nazlı ve Murat olacaktır. Oya ve Yıldız, Ramo’nun da yardımıyla Rüstem’i alıkoymayı başarırlar. Sırada onu konuşturmak vardır. Rüstem inatla konuşmaz.

Yıldız sabrını korumaya çalıştıkça Rüstem bunu psikolojik bir savaşa çevirir. Ancak Rüstem’in de çok az kişinin bildiği bir zayıf noktası vardır. Ramo o zayıf noktayı bilen az kişiden biridir. Rüstem’i konuşturup Yıldız’ın bebeğinin yerini öğrenmek için o zayıf nokta tek çareleridir.


Benzer İçerik: Canım Annem 118. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.