Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 123. Bölüm Fragman İzle Youtube | 17 Ağustos 2022

Günlük dizi Canım Annem yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gündüz kuşağının en sevilen ve izlenen dizisi Canım Annem 123. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyen dizi severler heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı.

17 Ağustos Çarşamba Canım Annem 123. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 123. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 123. Bölüm fragmanını izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 17 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak Canım Annem 123. Bölüm fragmanı haberimizin devamında yer alıyor.

TV8 Canım Annem İzle

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Canım Annem 123. Bölüm Fragmanı İzle

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Benzer İçerik: Canım Annem 122. Bölüm Fragmanı İzle Youtube | 16 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.