Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 129. Bölüm Full İzle Youtube | 25 Ağustos 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 129. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 129. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

25 Ağustos Perşembe Canım Annem 129. Bölüm İzle. TV8 ekranlarının sevilen günlük dizisi Canım Annem 129. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 129. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 25 Ağustos 2022 Perşembe günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

TV8 Canım Annem İzle

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da aranmaya başlanmış.

Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 129. Bölüm İzle 25 Ağustos 2022

Murat, Nazlı’nın evlilikten vazgeçme kararı yüzünden sağlıklı düşünmekte zorlanmaktadır. Furkan’ı Nazlı’nın aklını karıştırmakla itham etmiştir. Nazlı ise onların konuşması esnasında yeni bir şey öğrenir:

Murat Furkan’ın Nazlı’yla sevgili oldukları yalanını söylediğinde Murat ona inanmıştır. Oysa Nazlı Murat’ın buna inanmadığını bilmektedir. Bu öğrendiği, Asude’nin oyunlarıyla elinde olmadan Murat’tan uzaklaşan Nazlı’yı iyice perişan eder. Murat kendisine bir açıklama yapsa da Nazlı’nın bu açıklamalarla telafi olamayacak kadar canının yandığı açıktır. Diğer yandan bu yalanla ilgili Furkan da Nazlı’dan özür diler ancak Nazlı ona karşı da son derece mesafelidir. Nazlı kendisini konakta gitgide yalnız hissetmekte ve Zeynep’ten başka sarılacak bir şey bulamamaktadır. Nazlı’nın evlilikten vazgeçme kararını öğrenen Halit de Murat’ın eski karısını unutamadığı bilgisine sahiptir. Nazlı’yı konaktan almayı düşünse de Zeynep’e kıyamaz. Ancak Halit gene de bu olayların dışında kalamayacaktır. Nazlı’nın evlenmekten vazgeçmesinin nedenini öğrenmek isteyen Murat Halit’in karşısına çıkar. Halit ise çoktan notunu vermiştir Murat’ın.

Murat’ı şaşırtacak derecede mesafeli ve tavırlı bir şekilde karşılar onu. Murat’ı asıl şaşırtan ise Nazlı’nın kuzeni Ömer’in ağırlığını koyar hâlde ortaya çıkması ve karşısına dikilmesidir. Ömer, Murat için yeni bir çatışma odağı olacaktır.


Benzer İçerik: Canım Annem 128. Bölüm İzle 24 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.