Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Puanlar 239. Bölüm İzle | 11 Ağustos 2022

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de haftanın 4. günün de yarışacak isim belli oldu. Bu haftanın 4. günün de yarışacak olan Mehmet ne kadar hamarat olduğunu gösterecek. Mehmet hanıma program sonunda verilen puanlar da yazımızın devamında.

11 Ağustos Perşembe En Hamarat Benim Puanları açıklandı. Haftanın 4. günü yarışmacısı olarak Mehmet FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu gösterecek. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Mehmet kaç puan aldı? En Hamarat Benim Mehmet kim? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Mehmet hangi yemeği yaptı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

En Hamarat Benim Mehmet Kimdir?

En Hamarat Benim bu haftanın 4. günün de yarışan ismi Mehmet’i puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Yorumlarıyla ve verdiği puanlarla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Mehmet Eşref, En Hamarat Benim de haftanın 4. günün de yarıştı. Yemeklerine ve temizliğine çok güvenen Mehmet Eşref hakkında merak edilenleri araştırdık ve sizlerle paylaştık. Mehmet Eşref’in biyografisi şöyle;

  • 41 Yaşında
  • 15 Yıllık Evli
  • Depo Sorumlusu
  • 2 Tane Çocuğu var

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 238. bölüm de Gönül Coşkun ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Gönül hanımın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Gönül yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Gönül’e verilen puanlar şöyle;

  • Gönül Hanım: x Puan
  • Seda Hanım: x Puan
  • Halime Hanım: x Puan
  • Gamze Hanım: x Puan

Mehmet Eşref Toplam Puan: xx

En Hamarat Benim 239. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim Puanlar 238. Bölüm İzle | 10 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.