Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Kim Birinci Oldu | 12 Ağustos 2022

Çeyizlerini sergilendiği, Gelin Evi programın da bu haftanın final gününde kim birinci oldu. İnsanlar tarafından en çok merak edilen isimlerden biri olan Gelin Evi yarışmasını bu hafta kim kazandı?

12 Ağustos Cuma Gelin Evi Kim Birinci Oldu? Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın final günün de verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Gelin Evi birincisi kim oldu? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Kim Birinci Oldu? 12 Ağustos 2022

Aslı Hünel’in sunumuyla yeni evli gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Begüm gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazandı.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 8 – 12 Ağustos 2022 haftasının birincisi Dilan ve Begüm Gelin oldu.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puanları 899. Bölüm İzle | 12 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.