Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puanları 899. Bölüm İzle | 12 Ağustos 2022

Yeni evli gelinlerin çeyizlerini sergilediği, marifetlerini gösterdiği Gelin Evi programın da bu haftanın final gününde Begüm yarıştı. İnsanlar tarafından en çok merak edilen isimlerden biri olan Begüm kaç puan aldı? Detaylar haberimizde..

12 Ağustos Cuma Gelin Evi Puan Sonuçları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın 5. günün de yarışan Begüm’e verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Gelin Evi Begüm kimdir? Gelin Evi Begüm kaç puan aldı? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Begüm Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yayınlanan Gelin Evi 899. Bölümde yarışan Begüm gelin program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın en dikkat çeken yarışmacılarından biri olarak gözlere çarpıyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Begüm Ahen’i puanlama öncesi sizlere kısaca tanıtacağız. Bu haftanın 5. günün de yarışan Begüm Ahen hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • 27 Yaşında
  • 3 Aylık Evli
  • Aslen Adanalı
  • Pasta Ustası

Gelin Evi Puan Durumu (Begüm)

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün Arefe Gelin yarıştı. 12 Ağustos 2022 Cuma Show TV ekranlarında yayınlanan 899. bölümde yarışan Begüm geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 5. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Begüm geline diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • Ülkü Gelin: 3 Puan
  • Dilan Gelin: 4 Puan
  • Arefe Gelin: 3 Puan
  • Sedanur Gelin: 2 Puan

Begüm Ahen Toplam Puan: 12

Gelin Evi Kim Birinci Oldu Bu Hafta?

Aslı Hünel’in sunumuyla yeni evli gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Begüm gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazandı.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 8 – 12 Ağustos 2022 haftasının birincisi Dilan ve Begüm Gelin oldu.

Gelin Evi Son Bölüm İzle 12 Ağustos 2022

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Aslı Hünel İle Gelin Evi Puanları 898. Bölüm İzle | 11 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.