Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puanları 900. Bölüm İzle | 15 Ağustos 2022

Yeni evli gelinlerin çeyizlerini sergilediği, marifetlerini gösterdiği Gelin Evi programın da bu haftanın 1. gününde Diana yarışı. Diana'ya verilen puanlar insanlar tarafından en çok merak edilerek araştırılıyor.

15 Ağustos Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu Sonuçları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın 1. günün de yarışan Diana’ya verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün  Diana yarıştı. 15 Ağustos 2022 Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanan 900. bölümde yarışan Diana’ya verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 1. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Diana’ya diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • İrem Gelin: 4 Puan
  • Şeydanur Gelin: 4 Puan
  • Melisa Gelin: 3 Puan
  • Melike Gelin: 4 Puan

Diana Toplam Puan: 15

Gelin Evi Son Bölüm İzle 15 Ağustos 2022

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… 

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puanları 899. Bölüm İzle | 12 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.