Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm Full İzle | 11 Ağustos 2022

Show TV ekranların da yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni bölümüyle bu perşembe saat 20:00 da başlıyor. Dizinin 4. Bölümünü kaçıran dizi severler son bölümü araştırmaya başladı.

11 Ağustos Perşembe Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm Full İzle. BKM yapımı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show TV ekranların da yayınlanamaya başlandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ilk 4. bölümü bu yazın en iyi dizileri arasın da yer alıyor. Dizi severler tarafından heyecanla beklenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm ise bugün 20:00 da izleyenler ile buluştu. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölümü araştırmaya başladı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği 4. Bölüm İzle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dördüncü bölümünde neler olacak?

Eski aşkı Emin’i okulda gördükten sonra Derya büyük bir şok yaşarken, Sadi ile Songül arasındaki kıvılcımlar giderek daha fazla hissediliyor. Derya, Mert’in kaydını başka bir okula aldırmaya karar verirken Mert’in ne yapacağı merakla bekleniyor. Tanıtımın en dikkat çeken sahnesi ise Derya’nın Songül ile Sadi’nin evine gittiği anlar oluyor.


Benzer İçerik: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Full İzle | 4 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.