Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

MasterChef 30. Bölüm Full İzle | 04 Ağustos 2022

TV8'in sevilen yemek programı MasterChef başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyemeye devam ediyor. Türkiye’de her bölüm nefes kesmeye devam ediyor. MasterChef 39. Bölümü ile TV8 de sizlerle olacak bugün.

4 Ağustos Perşembe MasterChef 30. Bölüm Full İzle. MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Bugün yayınlanacak yeni bölüm de kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri bir üst tura geçecek? İşte detaylar..

MasterChef Son Bölüm İzle 4 Ağustos 2022

Yayınlanan her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen MasterChef yeni bölümleriyle bu hafta izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna jürileriyle TV8 ekranlarının sevilen programı MasterChef de eleme heyecanı devam ediyor. Türkiye’nin tüm illerinden gelen yarışmacılar mutfaktaki hünerlerini bu yarışmada sergiliyor.

Jüri üyeleri tarafından seçilen yarışmacılar bir sonraki tura kalmak için MasterChef önlüğünü giymek istiyor. Yarışmacılara verilen zaman içerisinde kendilerinin seçtiği menüyü yetiştirmeye çalışırken yaşadıkları zor anlar bugün yayınlanacak olan MasterChef 29. bölüm de sizlerle olacak. Her dakikası heyecan dolu bu yarışmada göreceğiniz bin bir çeşit yemekleri gördüğünüz de yemeğin bir sanat olduğunu anlayacaksınız.

TV8 ekranlarının fenomen programı MasterChef yeni bölümleriyle hafta içi her gün 20:00 da başlıyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna ile en çok izlenen MasterChef programı her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen programlar arasında yer alan MasterChef yarışmalar içerisinde en çok takip edilen ve sevilen yarışma konumunda yer alıyor.


Benzer İçerik: MasterChef 29. Bölüm Full İzle | 03 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler