Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

ROYALTEEN Türkçe Full İzle (Netflix Filmi)

Dünyanın en büyük dijital platformu Netflix yeni içeriklerini üyelerle buluşturmaya devam ediyor. Bu hafta yayınlanan ROYALTEEN Filmi sadece bunlardan birisi. Film hakkında merak edilenler haberimizin devamında sizlerle.

ROYALTEEN Filmi Türkçe Dublaj İzle. Ülkemizde milyonlarca üyesi bulunan Netflix her hafta yeni dizi ve filmleri üyelerin hizmetine sunmaya devam ediyor. 17 Ağustos 2022 Çarşamba günü yayınlanan ROYALTEEN Filmi yayınlanmasıyla birlikte en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. ROYALTEEN Filmi oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyenlerden tam not aldı.

ROYALTEEN Filmi İzle

Prens Karl Johan, arkadaşlar arasında Kalle ve yeni gelen Lena birbirlerine karşı sıcak duygular geliştirmeye başladığında, Lena birçok nedenden dolayı büyülenir ama aynı zamanda şüphecidir.

Netflix, 190’dan fazla ülkede 222 milyon ücretli üyenin çok çeşitli türlerde ve dillerde diziler, belgeseller, sinema filmleri ve mobil oyunların keyfini çıkardığı dünyanın lider eğlence akışı hizmetidir. Üyeler istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı herhangi bir ekrandan istedikleri kadar izleyebilirler. Üyeler, reklam veya taahhüt olmadan oynatabilir, duraklatabilir ve izlemeye devam edebilir.

ROYALTEEN Filmini Nereden İzleyebilirim?

Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Benzer İçerik: ÖYLE VEYA BÖYLE Filmi Türkçe Dublaj İzle (Netflix)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.