Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Seversin 12. Bölüm Full İzle | 17 Ağustos 2022

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Seversin 12. Bölümü ile bu hafta sizlerle olacak. Dizi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Seversin 12. Bölümü haberimizin devamın da Tek Parça halinde izleyebilirsiniz.

17 Ağustos Çarşamba Seversin 12. Bölüm Full İzle. Seversin dizisi birbirine zıt iki kutupta iki gencin (Asya ve Tolga) kesişen yolları ve bu süreçte yaşanan eğlenceli ve romantik hikayeyi izleyicilerle paylaşıyor. Asya, idealleri olan üniversite okumak isteyen ama bir yandan da AVM’de tezgahtarlık yaparak para kazanmaya çalışan bir genç kızıdır. Tolga ise kolay yoldan şöhret olmuş, tatminsiz bir aktördür.

Seversin Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Dizinin oyuncu kadrosunda Burak Yörük, İlayda Alişan, Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin gibi isimler yer alıyor.

Asya’nın ablası Nazlı oyuncu olmak istemektedir ve Asya’yı da peşinden sürükleyerek Tolga Tuna’nın dizi çekimlerini izlemeye gider. Nazlı’nın selfie isteğine Tolga’nın kaba bir yanıt vermesi Asya’yı çileden çıkarır ve genç kadın kendini beğenmiş oyuncuya haddini bildirir. Dizisinin yayından kaldırılmasının ardından maddi açıdan uçuruma yuvarlanmanın eşiğinde olan Tolga menajeri Nesrin’nin sayesinde ünlü yapımcı Bahri’nin yeni dizisinde rol alma şansı elde eder. Fakat Tolga’nın yer aldığı projede başrol için hiçbir kadın oyuncu onunla çalışmak istememektedir. Yapımcı Bahri Tolga’dan vazgeçmek üzereyken Nesrin yine imdada yetişir ve yeni bir teklifle gelir. Yeni kadın başrol oyuncusunu seçmek için herkese açık bir seçme düzenlenir.

Asya’nın ablası Nazlı da oyuncu seçmelerini duyunca katılır. Nazlı her ne kadar hırslı ve potansiyeli olan bir oyuncu olsa da yaşanan tesadüflerin sonucunda Tolga ile baş rolü oynayacak kişi Asya olur. Asya hiç beklemediği bir anda ve istemeye istemeye kendini romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların hayran olduğu Tolga da Asya’yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin Son Bölüm İzle 17 Ağustos 2022

Tolga’nın aşk itirafından sonra Asya’nın kafası karışır. Ona güvenmemektedir. Tolga’nın evinde verdiği parti de bunu kendince kanıtlamaktadır, fakat, yüreğine su serpen bir olay gelişir. Selin, sarhoş olan Tolga’yı yatak odasına çıkartırken Asya onları fark eder. Peşlerinden giden Asya, Tolga’nın Selin’e söyledikleri karşısında çok mutlu olur. Selin’e verdiği dersten sonra huzuru Tolga’nın yanında bulur.

Benzer İçerik: Duy Beni 6. Bölüm Full İzle Youtube | 11 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.