Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Tozluyaka 7. Bölüm Full İzle | 15 Ağustos 2022

15 Ağustos Pazartesi Tozluyaka 7. Bölüm Full İzle. FOX ekranların da her Pazartesi yayınlanan Tozluyaka dizisi konusu ve oyuncularıyla yaz aylarının en sevilen dizisi konumun da bulunuyor. Yayınlanan her bölümü milyonlarca kişi tarafından izlenen Tozluyaka bu hafta 7. Bölümü ile dizi severlerle buluştu. Dizinin 7. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte 7. Bölüm dizi severler tarafından heyecanla bekleniyordu.

Tozluyaka Oyuncuları ve Konusu

Şans bile yolunu şaşırmadan uğramazdı Tozluyaka’ya ama bodoslama daldı birbirlerini kardeş seçenlerin arasına… Umudun yolculuğu başladı bu defa… Geçtikleri her sokağa, adını söyledikleri her insana, zulüme, adaletsizliğe, sevgiye aç olanlara dokunmalarını sağladı… Bu herkesin hikayesiydi. Onlar sadece içimizdeki şanslı olanlardı.

Cemre ve Ali’nin yakınlaşması sadece Berk’i değil, Zeyno’yu da çileden çıkarır. Sessiz hesaplaşmalar sürerken Ali ile Cemre ise hala bu yakınlaşmanın şaşkınlığındadır. Ama bu durum Ali’leri yolundan saptırmaz. Onlar hala” Cemre ve Ali’nin yakınlaşması sadece Berk’i değil, Zeyno’yu da çileden çıkarır. Sessiz hesaplaşmalar sürerken Ali ile Cemre ise hala bu yakınlaşmanın şaşkınlığındadır.

Ama bu durum Ali’leri yolundan saptırmaz. Onlar hala Vefa’ya o gece neler olduğunu bulmaya çalışıyorlardır ve çok büyük bir sürpriz yaşanır. Hazal artık daha fazla gerçekleri gizleyemiyordur. O geceye dair bir itirafta bulunur. Her şey baştan başlıyordur…

Tozluyaka Son Bölüm İzle

Berk ve Ali’yi bir araya getiren kişi hala gizemini korurken gençler arasında da buzlar erimeye yüz tutmuştur. Kavga ile başlayan ilişkileri artık yön değiştirir. Kenan ve Önder’in iş birliğiyle herkesin birbirine maruz kalacağı bir ödev verilir. Her öğrenci mecburi de olsa bu ödevi yapacaktır. Şimdiki yolculuk aslında ilk defa tanışma şansı sağlar hepsine. Tüm bunlar olurken konser gecesine dair hiç görülmemiş bir görüntü çıkar ortaya. Yoksa katil hep gözlerinin önünde miydi?

Benzer İçerik: Tozluyaka 6. Bölüm Full İzle | 8 Ağustos 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.