Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Weptekno.com Açıldı

Webtekno'nun yandan yemşi weptekno artık hizmete başladı

Webtekno olarak kripto para piyasasında ardımızda bıraktığımız haftada sahiplerine en fazla kazandıran ve kaybettiren kripto para birimlerini listeledik. Her hafta yenilenecek bu listeyi izlemek için bir kenara kaydetmeyi ihmal etmeyin.

Kripto para piyasası, büyük getiriler sağlayabildiği benzer biçimde elinizdekini son damlasına kadar alabilecek kadar da riskli bir piyasa. Üstelik paranızı katlayabileceğiniz ya da kat kat kaybedebileceğiniz bu vakit dilimi, yalnızca birkaç saatle de sınırı olan olabiliyor. Piyasanın gelecekteki yönünü öğrenmek içinse geçmişe bakmak ara sıra oldukça yararlı olabiliyor.
Biz de weptekno.com olarak her hafta pazar günü, bundan önceki pazar gününden beri sahiplerine en fazla kazandıran ve kaybettiren 10 kripto para birimini sizler için sıralıyoruz. Bu birimlere girmeden önceyse piyasanın toplam değerinin haftalık değişimini gösteriyoruz. Yazımızda gördüğünüz tüm veriler CoinMarketCap’ten en fazla piyasa hacmine haiz 100 birim arasından alındı. 24 saatlik hacim dolar cinsinden verildi. Veriler, Teknoloji haberi yazı yazıldığı anda alındı, dolayısıyla gün içinde haftalık kapanış gerçekleşinceye kadar değişim izah edebilir.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.