Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 137. Bölüm Fragman İzle | TV8 Youtube

Canım Annem yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gündüz kuşağının en sevilen ve izlenen dizisi Canım Annem 137. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyen dizi severler heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı.

6 Eylül Salı Canım Annem 137. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 137. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 137. Bölüm fragmanını izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 6 Eylül Salı günü yayınlanacak Canım Annem 137. Bölüm fragmanı haberimizin devamında yer alıyor.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da aranmaya başlanmış.

Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 137. Bölüm Fragmanı İzle

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.


Benzer İçerik: Canım Annem 136. Bölüm Fragman İzle | TV8 Youtube

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.