Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 141. Bölüm Fragman İzle Youtube | TV8

Canım Annem yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gündüz kuşağının en sevilen ve izlenen dizisi Canım Annem 141. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyen dizi severler heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı.

12 Eylül Pazartesi Canım Annem 141. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 141. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 141. Bölüm fragmanını izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 12 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak Canım Annem 140. Bölüm fragmanı haberimizin devamında yer alıyor.

Canım Annem Hangi Kanalda Kaçta Başlıyor

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 141. Bölüm Fragmanı İzle

Nazlı hem Zeynep’e hem de Murat’a rağmen konaktan çıkmıştır. Rüstem’in parasını verip onu Zeynep’ten uzak tutmaya kararlıdır. Konak ahalisinin Zeynep’ten kan alınacağı gün Nazlı’nın yokluğunda Zeynep’i oyalaması gerekmektedir. Melek için bulunmaz fırsattır bu. Zeynep’e istediği masal kitabını alıp geldiğinde Zeynep çok mutlu olur. Nazlı ise Rüstem’le buluşması birkaç saat ertelendiğinde Zeynep’in yanında olmak için koşa koşa konağa döner. Ancak Murat bir duvar gibi karşısına dikilir ve Nazlı’ya ihtiyacının olmadığını söyler. Nazlı kapının dışında kalırken Melek’in Zeynep’e masal okuduğunu görür. Devamında Nazlı Rüstem’le buluşup parayı verir ve onu hayatlarından tamamen çıkması için çok net şekilde uyarır.

Benzer İçerik: Canım Annem 140. Bölüm Full İzle Youtube | 9 Eylül 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.