Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 142. Bölüm Full İzle Youtube | 13 Eylül 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 142. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 142. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

13 Eylül Salı Canım Annem 142. Bölüm İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 142. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 142. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 13 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem İzle

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 142. Bölüm

Nazlı Zeynep’e karşı Rüstem’den gelecek tehlikeyi bertaraf etmiştir ancak konağa döndüğünde çoktan her şeyi kaybettiği hissiyle yüz yüze gelir. Murat buz gibidir ona karşı. Melek çoktan ona ait olan yeri kapmak için bir hamle yapmıştır. En kötüsü de Zeynep saf duygularla ona küsmüştür. Zeynep’i, onu sevdiğine inandırmayı başarsa da çoktan bir şeylerin elinden kayıp gittiğini hissetmektedir. Asude onun bu duygusuna oynarken Melek’le Murat’ın arasını yapmak için de vakit kaybetmez. Zeynep için Melek’e minnet duyan oğlunu Melek’le yemeğe çıkması için ikna eder.

Melek Murat’la arasındaki mesafenin giderek kapandığını görüp umutlanırken Murat Melek’teki olumlu değişimleri net şekilde görmektedir. Nazlı ise hiç beklenmedik bir anda, Asude’nin kendisine psikolog olarak tanıttığı Suna’nın aslında bir oyuncu olduğunu öğrenir. Asude’nin oyununa gelip Murat’ı yok yere kaybettiğini düşünmeye başlar. Bundan emin olmak için Asude’yle yüzleşmekten başka şansı yoktur. Ela Furkan’ın yemek teklifini reddeder. Hem ona yalan söylemek zorunda olmak rahatsız edicidir hem de bu süreçte öncelikleri çok farklıdır. Annesinin tedavisinin iyi gittiği haberiyle her şeyin yoluna gireceği umuduna kapıldığı bir anda ise geçmişinden bir gölge karşısına dikilecektir.

Benzer İçerik: Doya Doya Moda 42. Bölüm Full İzle TV8 | 13 Eylül 2022

4/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.