Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 143. Bölüm Full İzle TV8 | 14 Eylül 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 143. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 143. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

14 Eylül Çarşamba Canım Annem 143. Bölüm İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 143. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 143. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 14 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 143. Bölüm İzle

Nazlı Asude’nin karşısına çıkar ve kendisini neden kandırdığını sorar. Asude kendinden emin şekilde, Murat’la ikisini ayırdığını kabul eder. Nazlı’yı hiçbir zaman kabul etmeyecektir. Nazlı Murat’a gerçekleri ve ikisini ayıranın Asude olduğunu anlatmaya karar verir. Ancak Asude bu konuda da Nazlı’dan bir adım öndedir ve Murat’ı Nazlı’yla yüzleşme öncesinde yalan bilgilerle manipüle eder.

Murat ve Melek çıktıkları akşam yemeğinde geçmişi hatırlarlar sık sık. Birlikte geçirdikleri zamanları anarlarken birbirlerini yeni tanıyor gibidirler. Melek her geçen dakika daha da umutlanmaktadır Murat’la ilgili. Nazlı tüm gece dönmesini sabırsızlıkla beklediği Murat’ın karşısına çıktığında kendini anlatabileceğinden ve Murat’ın ona inanacağından şüphe etmemektedir. Ancak bu konuda Asude haklı çıkacak ve Nazlı bir kere daha hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ela, kendisine saplantılı olan Levent’in onun izini bulduğunu görür. Bir türlü kurtulamadığı Levent, geçmişin tüm ağırlığıyla yeniden peşindedir.

Furkan ise Ela yemek teklifini reddettikten sonra üstelememiştir. Ancak Suzi ikisini bir araya getirmeye kararlıdır. Ela’ya yaptığı bir ziyaretten sonra küçük bir oyun oynayarak onu alıp eve götürür. Orada Ela ve Furkan yeniden bir araya gelirler. Birlikte iyi vakit geçirdiklerinin farkındadır ikisi de. Ancak gecenin sonunda üzerlerinde tehlikeli bir çift göz dikilmiş hâldedir. Bir araya gelmelerinin hiç kolay olmayacağı açıktır.


Benzer İçerik: Canım Annem 142. Bölüm Full İzle Youtube | 13 Eylül 2022

5/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.