Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 144. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 144. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

15 Eylül Perşembe Canım Annem 144. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 144. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 144. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 15 Eylül 2022 Perşembe günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 144. Bölüm İzle

Nazlı Murat’ı tamamen kaybettiğini düşünürken Asude zaferinin tadını çıkarmaktadır. Nazlı, cesaretini toplayıp Murat’a doğru adım attığı her seferde ondan buz gibi bir karşılık almakta ve ona dair umutları tükenmektedir. Murat, Nazlı’dan uzak kalmak için şirkete gider. Bu, Nazlı’yı çok üzecektir.

Murat’ın kendisinden tamamen vazgeçtiğinden emin olduğu noktada ise gene Murat’ın ağzından duydukları umutlarının yeniden yeşermesini sağlayacaktır. Asude ise Murat’la Melek’i baş başa bırakabilmek için bir tatil organize eder. Melek için bu tatil Murat’la yeni bir hayata başlamanın ilk adımı anlamına gelmektedir. Ela ve Furkan’ın birbirlerinden uzak kaldıkları her seferinde Suzi küçük bir oyunla onları bir araya getirmeye devam etmektedir. Bu defa da Ela ve Furkan’ın buluşmalarını sağlar. Ela’nın Furkan’a yalan söylemek zorunda oluşundan ötürü duyduğu suçlukla ona karşı henüz kabullenmediği hisleri başa baş gitmektedir.

Furkan ise Ela’yla bir arada olmaktan memnundur. Birlikte vakit geçirdikleri her an birbirlerini daha çok tanımakta ve bir arada olmaktan hoşlandıklarını görmektedirler. Ancak Ela’nın başındaki Levent belası peşlerini bırakmaz. Furkan Ela’nın yanından ayrıldıktan sonra canıyla uğraşmak zorunda kalacaktır.


Benzer İçerik: Canım Annem 143. Bölüm Full İzle TV8 | 14 Eylül 2022

5/5 - (2 votes)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.