Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 146. Bölüm Full İzle Youtube | 19 Eylül 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 146. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 146. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

19 Eylül Pazartesi Canım Annem Son Bölüm İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 146. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 146. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 19 Eylül 2022 Pazartesi günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 146. Bölüm

Nazlı kararını vermiş her şeyi Murat’a anlatacaktır. Murat’ın yanına gitmek için hazırlanırken Melek de onu durdurmak için harekete geçer. Murat’ı arayarak onu şirkette beklemesini söyler. Murat, bu durumu garipsemiş olsa da beklemeye koyulur. Melek ise çoktan planını yapmıştır.

Nazlı geç kalmamak için acele ederken Zeynep’in gördüğü kötü bir rüya onu yavaşlatacaktır. Zeynep annesini kaybetmekten korktuğunu söylese de Nazlı ve Hatice onu sakinleştirir. Hiçbir şey Nazlı’yı durduramayacaktır. Kararlı bir şekilde evden çıkar Melek telefonda konuştuğu kişiye emri vermiştir. Murat’ın yanına ondan önce gelen Melek gidecekleri tatil için Murat’ı şirketten çıkarmaya çalışmaktadır. Murat, Nazlı gelmeden gitmek istemese de uçak saati yaklaşmıştır. Şarjı bittiği için birbirlerine ulaşamazlar. Nazlı, Murat’a çok yaklaşmışken Rüstem tarafından apar topar bir arabaya bindirilerek kaçırılır. Ela, Furkan’ın iyi olduğundan emin olmak için eve gelmiş ama bu sırada Suzi eve dönmüştür. İkili panikle kadından saklanır.

Tatlı tatlı atışırlar ve hiç olmadıkları kadar yakınlaşırlar. Bu durumdan ikisi de etkilenirken Furkan, Ela’nın evden çıkmasını sağlar. Ela, canı sıkkın olduğunda gittiği parkta Furkan’ın iyiliği için ondan uzak durma kararı almıştır. Furkan ise kalbinin sesini dinleyerek Ela’nın söylediği o parka gelecektir. İkili yine plansız bir şekilde karşılaşırken bu durum ikisinin de hoşuna gidecektir.


Benzer İçerik: Canım Annem Tüm Bölümler

2/5 - (2 votes)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.