Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 147. Bölüm Full İzle TV8 | 20 Eylül 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 147. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 147. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

20 Eylül Salı Canım Annem 147. Bölüm İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 147. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 147. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 20 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da aranmaya başlanmış.

Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 147. Bölüm İzle

Nazlı, tam Murat’a yaklaşmışken zorla bir arabaya bindirilir. Murat Nazlı’yı beklemiş gelmediği için ona kızmıştır. Melek tatil için acele ederken Asude planını uygulayarak geri döner. Fakat Murat Nazlı ortada yokken ve Zeynep yalnızken gitmek istemez. Murat, Nazlı’ya kızgın olsa da başına bir iş geldiğini düşünmeye başlar. Melek bu fırsatı değerlendirir.

Rüstem’in bir anlık dalgınlığı Nazlı’nın Murat’a kısa da olsa ulaşmasını sağlayacaktır. Gül konaktaki durumdan şüphelenmeye başlar. Sümbül yeni eve taşınmak için hamle yapar. Ela’nın zengin bir koca bulması umudu onu neşelendirmiştir. Ela ise giderek yakınlaştığı Furkan’a yalan söylediği için kendini suçlu hissedecektir. Fakat birlikte geçirdikleri vakitleri unutamaz. Yüksel ile ortaklığa başlayan Furkan bir kararın eşiğindedir. Yüksel ise Ela’nın peşine düşer.


Benzer İçerik: Canım Annem Tüm Bölümler

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.