Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 149. Bölüm Full İzle TV8 | 22 Eylül 2022

TV8 ekranların da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 149. Bölüm bugün yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 149. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

22 Eylül Perşembe Canım Annem 149. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 149. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 149. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 22 Eylül 2022 Perşembe günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 149. Bölüm İzle

Murat Nazlı’nın kaçırıldığı bilgisine ulaşmıştır. Nazlı’yı kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır ancak kaçıranların kim olduğuyla ilgili hiçbir bilgi yoktur elinde. Diğer yandan hem Zeynep annesinin nerede olduğu sormakta hem de Halit, kızına ulaşamadıkça endişelenmekte ve Murat’ı sıkıştırmaktadır.

Murat çıkışsız bir durumdadır. Nazlı ise Rüstem tarafından kaçırıldığı yerde eli kolu bağlı, çaresiz hâldedir. Murat Nazlı’nı kaçırıldığı bilgisini yalnızca Asude ve Melek’le paylaşır. Asude Nazlı için gerçekten endişelenirken Melek işin ucu kendisine çıkacağı için çok tedirgindir. Bulunduğu durumda soğukkanlı bir şekilde oyununu oynaması gittikçe zorlaşmaktadır. Murat’la çıkacağı tatilin iptal olması da canını çok sıkmıştır ve Melek hata yapmaya başlar. Bu hatalar hem Murat’ın hem de Asude’nin tepkisini çekecektir. Ela, Furkan’ın kendisine hazırladığı sürprizle ve bir anlamda aşkını ilan etmesiyle şok olmuştur. Ona ne gerçekleri açıklaması ne de Suzi’yle birlikte giriştiği oyunu sürdürmesi mümkündür. Tek çaresi Furkan’dan uzaklaşmaktır ve o da öyle yapar. Ancak Furkan’ın ısrarıyla yeniden onunla görüşmek durumunda kalır.

Bu defa ise aralarındaki tüm bağı koparmak için hiç olmadığı kadar net konuşacaktır Furkan’a. Ela için yolunda giden tek şey iş başvurusuna aldığı olumlu geri dönüştür. Daha önce görüşmeye gittiği emlak ofisinde çalışmaya başlayacaktır ancak orada da onu kötü sürprizler beklemektedir.


Benzer İçerik: Canım Annem Tüm Bölümler

5/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.