Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 150. Bölüm Fragman İzle | TV8 Youtube

Canım Annem yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gündüz kuşağının en sevilen ve izlenen dizisi Canım Annem 150. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyen dizi severler heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı.

23 Eylül Cuma Canım Annem 150. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 150. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 150. Bölüm fragmanını izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 23 Eylül Cuma günü yayınlanacak Canım Annem 150. Bölüm fragmanı haberimizin devamında yer alıyor.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 150. Bölüm Fragman

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.


Benzer İçerik: Canım Annem Tüm Fragmanlar

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.