Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Konuşanlar 74. Bölüm İzle 9 Eylül Cuma

EXXEN platformunun en çok izlenen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 74. Bölümü üyeler tarafından merakla bekleniyordu. 9 Eylül Cuma günü yayınlanan Konuşanlar 74. Bölümü Full İzle.

Hasan Can Kaya’nın keyifli sunumuyla Konuşanlar 74. Bölüm İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 74. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 74. bölümün ne zaman yayınlanacak bu hafta Konuşanlar var mı? İşte detaylar…

Konuşanlar İzle

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden insanları kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Konuşanlar 74. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen izleyiciler şimdiden internet üzerinde yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. EXXEN platformunun en sevilen programı her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacaktı ama yayınlanmadı.

Üyeler tarafından en merak edilen sorulardan biri de Konuşanlar 74. Bölüm neden yok? Hasan Can Kaya ile konuşanlar geçtiğimiz hafta 74. Bölümle sezon finali yapmış ve yaz tatili dolasıyla ara vermiştir. Yeni sezonun ise Eylül ayında çekimlere başlanacağı ve tekrar üyelerle buluşacağı haberleri aldık ve bu başlık altında sizlerle paylaştık.

Konuşanlar 74. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Hasan Can Kaya ile EXXEN platformun da ekrana gelen Konuşanlar 72 bölümü üyelerle buluştu. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Benzer İçerik: Dizipal Konuşanlar 73. Bölüm Full İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.