Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Konuşanlar 75. Bölüm Full İzle | 16 Eylül 2022

EXXEN platformunun en çok izlenen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 75. Bölümü üyeler tarafından merakla bekleniyordu. 16 Eylül Cuma günü yayınlanan Konuşanlar 75. Bölümü Full İzle.

16 Eylül Cuma  Konuşanlar 75. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 75. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 75. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 75. Bölüm Tek Parça İzle.

Konuşanlar İzle

Kısa süre zarfında büyük çıkış yakalayan Konuşanlar birçok kişi tarafından sevilerek izlenmekte olup gerçek hayatlarındaki olayları açıklıkla net bir şekilde özgürce anlatarak ekran başındaki ve programda konuk olan insanların bir nevi duygularına tercüman oluyor. Herkesin cesaret edemediği konuların bu program da özgürce konuşulması belki de bu kadar tutulmasının en büyük sebebi. Yalansız dolansız korkmadan başlarına gelen olayları sıçış hikayelerini anlatan insanların konuk olduğu bu program EXXEN platformu aracılığı ile üyeler ile buluşuyor.

Komedyen Hasan Can Kayanın keyifli sunumuyla her hafta cuma günü EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 74. bölümü izlemek isteyen insanlar şimdiden yayınlanacağı saati beklemeye başladı. EXXEN platformuna üye olmayan binlerce kişi internet ortamında Konuşanlar 74. Bölümü araştırmaya başladı. Konuşanlar programını izlemek için binlerce kişi EXXEN platformuna üye oldu diyebiliriz.

Konuşanlar 75. Bölüm İzle

Konuşanlar 75. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen izleyiciler şimdiden internet üzerinde bu hafta kimin konuk olacağını yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. Konuşanlar 75. Bölüm de izleyenlerin merak ettiği hangi ünlünün geleceği hakkında araştırma yaptık. EXXEN platformunun en sevilen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden takipçilerini ve üyelerini kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacak.

Benzer İçerik: Konuşanlar 74. Bölüm Full İzle 9 Eylül 2022 Cuma | Yeni Sezon

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.