Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Konuşanlar 76. Bölüm Full İzle (EXXEN)

EXXEN platformunun en çok izlenen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 76. Bölümü üyeler tarafından merakla bekleniyordu. 23 Eylül Cuma günü yayınlanan Konuşanlar 76. Bölümü Full İzle.

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 76. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 76. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 76. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 76. Bölümü Tek Parça İzle.

Konuşanlar İzle

Komedyen Hasan Can Kayanın keyifli sunumuyla her hafta cuma günü EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 76. bölümü izlemek isteyen insanlar şimdiden yayınlanacağı saati beklemeye başladı. EXXEN platformuna üye olmayan binlerce kişi internet ortamında Konuşanlar 76. Bölümü araya başladı.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden insanları kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Konuşanlar 76. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen izleyiciler şimdiden internet üzerinde yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. EXXEN platformunun en sevilen programı her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacak.

Komedyen Hasan Can Kaya’nın son derece eğlenceli sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 76. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın.

Konuşanlar Son Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 76. Bölümü sizler de izlemek istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın. Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 69 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Benzer İçerik: Dizipal Konuşanlar 75. Bölüm Full İzle | 16 Eylül 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.