Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 2 Eylül 2022 Puanları (Halime Şahin)

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de haftanın final günün de yarışacak isim belli oldu. 2 Eylül Cuma günü yarışan Halime hanım kaç puan aldı? Detaylar haberimizde sizlerle...

2 Eylül Cuma En Hamarat Benim Puan Sonuçları açıklandı. Haftanın final günü yarışmacısı Halime hanım FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Halime kaç puan aldı? En Hamarat Benim Halime hangi yemeği yaptı? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 255. bölüm de Halime hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Halime hanımın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Halime, yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Halime hanıma verilen puanlar şöyle;

  • Emine: x Puan
  • Sati: x Puan
  • Özge: x Puan
  • Gül: x Puan

Halime Toplam Puan: xx

En Hamarat Benim 255. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 1 Eylül 2022 Puanları (Emine Şahin)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.