Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 22 Eylül 2022 Puanları | 269. Bölüm İzle

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de haftanın 4. günün de yarışacak isim belli oldu. 22 Eylül Perşembe günü yarışan Nilgün hanım kaç puan aldı? Detaylar haberimizde sizlerle...

22 Eylül Perşembe En Hamarat Benim Puan Sonuçları açıklandı. Haftanın 4. günü yarışmacısı Nilgün hanım FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Nilgün kaç puan aldı? En Hamarat Benim Nilgün hangi yemeği yaptı? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 269. bölüm de Nilgün hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Nilgün hanımın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Nilgün, yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Nilgün hanıma verilen puanlar şöyle;

  • Elif: 3 Puan
  • Dilara: 3 Puan
  • Esra: 3 Puan
  • Zeynep: 3 Puan

Nilgün Toplam Puan: 12

En Hamarat Benim 269. Bölüm

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim Tüm Bölümler

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.