Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 15 Eylül 2022 Puanları | 923. Bölüm Full İzle

Gelin Evi programın da bu haftanın 4. gününde Hanife yarıştı. Hanife Geline verilen puanlar insanlar tarafından en çok merak edilerek araştırılıyor. Gelin Evin de bu haftanın 4. günün de yapılan puanlama yazımızın devamında sizlerle.

15 Eylül Perşembe Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın 4. günün de yarışan Hanife Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün  Hanife Gelin yarıştı. 15 Eylül 2022 Perşembe günü Show TV ekranlarında yayınlanan 923. bölümde yarışan Hanife geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 4. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Hanife Geline diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • Arzu Gelin: 2 Puan
  • Yasemin Gelin: 2 Puan
  • Özlem Gelin: 1 Puan
  • Eda Gelin: 5 Puan

Hanife Toplam Puan: 10

Gelin Evi 923. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!


Benzer İçerik: Gelin Evi Hanife Kimdir? İnstagram Hesabı | 15 Eylül 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.