Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 19 Eylül 2022 Puanları | 925. Bölüm Full İzle

19 Eylül Pazartesi Gelin Evi Puan Sonuçları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın 1. günün de yarışan Elif geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün  Elif Gelin yarıştı. 19 Eylül 2022 Pazartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanan 925. bölümde yarışan Elif geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 1. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Elif Geline diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • Bengüsu Gelin: 3 Puan
  • Eda Gelin: 2 Puan
  • Burcu Gelin: 3 Puan
  • Gamze Gelin: 2 Puan

Elif Toplam Puan: 10

Gelin Evi 925. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me…

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!


Benzer İçerik: Gelin Evi Tüm Bölümler

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.