Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 23 Eylül 2022 Puanları | 929. Bölüm Full İzle

Gelin Evi programın da bu haftanın final gününde Gamze yarıştı. Gamze Geline verilen puanlar insanlar tarafından en çok merak edilerek araştırılıyor. Gelin Evin de bu haftanın final günün de yapılan puanlama yazımızın devamında sizlerle.

23 Eylül Cuma Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın final günün de yarışan Gamze Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün  Gamze Gelin yarıştı. 23 Eylül 2022 Cuma günü Show TV ekranlarında yayınlanan 929. bölümde yarışan Gamze geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın final günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Gamze Geline diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • Elif Gelin: x Puan
  • Bengisu Gelin: x Puan
  • Eda Gelin: x Puan
  • Burcu Gelin: x Puan

Gamze Toplam Puan: x

Gelin Evi 929. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Benzer İçerik: Gelin Evi 22 Eylül 2022 Puanları | 928. Bölüm Full İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.