Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Burcu Kimdir? İnstagram Hesabı | 22 Eylül 2022

Aslı Hünel'in sunumuyla Gelin Evi programın da bu hafta yarışmacılarından Burcu gelin izleyenler tarafından merak ediliyor. Yaptığı açıklamalarla insanların dikkatini üzerine çeken Burcu gelini bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Gelin Evi Burcu Kimdir? Gelin Evi yarışmacılarından Burcu gelin programda en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın 4. gün yarışmacısı olarak izleyeceğimiz Burcu gelin hakkında yapılan aramalar sonucunda bizlerde kendisi hakkında bir araştırma yaptık. Yaptığımız araştırma sonucunda ulaştığımız bilgileri haberimizde sizlerle paylaştık.

Gelin Evi Burcu Kimdir?

Gelin Evin de yeni haftanın 4. günün de yarışacak olan Burcu Aslan yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta gergin geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Burcu’nun bizler de biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında Gelin Evi Burcu Kimdir? Gelin Evi Burcu Kaç Yaşında? Gelin Evi Burcu Nereli? gibi sorularla aranmaya başlanan Burcu gelin hakkında merak edilenlerin cevaplarını şöyle listeledik.

  • 30 Yaşında
  • 12 Yıllık Evli
  • Aydınlı
  • Satış Danışmanı

Burcu Aslan İnstagram Hesabı

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evin de bu hafta yarışmacılarından Burcu şuan en çok aranan gelinler arasında yer alıyor. İnstagram hesabı binlerce kişi tarafından araştırılmaya başlanınca bizde Gelin Evi Burcu olarak aranan yarışmacının sosyal medya hesaplarına ulaştık. İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatlerini üzerine çeken Burcu’nun 52 Gönderisi ve 66.6K Takipçisi bulunuyor.

Burcu Aslan Resmi İnstagram: @burcuaslan5153

Benzer İçerik: Gelin Evi 19 – 23 Eylül 2022 Haftası Yarışmacıları

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.