Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Eda Kimdir? İnstagram Hesabı | 21 Eylül 2022

Aslı Hünel'in sunumuyla Gelin Evi programın da bu hafta yarışmacılarından Eda gelin izleyenler tarafından merak ediliyor. Yaptığı açıklamalarla insanların dikkatini üzerine çeken Eda gelini bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Gelin Evi Eda Kimdir? Gelin Evi yarışmacılarından Eda gelin programda en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın 3. gün yarışmacısı olarak izleyeceğimiz Eda gelin hakkında yapılan aramalar sonucunda bizlerde kendisi hakkında bir araştırma yaptık. Yaptığımız araştırma sonucunda ulaştığımız bilgileri haberimizde sizlerle paylaştık.

Gelin Evi Eda Kimdir?

Gelin Evin de yeni haftanın 3. günün de yarışacak olan Eda Gilimörtmez yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta gergin geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Eda’nın bizler de biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında Gelin Evi Eda Kimdir? Gelin Evi Eda Kaç Yaşında? Gelin Evi Eda Nereli? gibi sorularla aranmaya başlanan Eda gelin hakkında merak edilenlerin cevaplarını şöyle listeledik.

  • 27 Yaşında
  • 1 Yıllık Evli
  • Niğdeli
  • Ev Hanımı

Eda Gilimörtmez İnstagram Hesabı

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evin de bu hafta yarışmacılarından Eda şuan en çok aranan gelinler arasında yer alıyor. İnstagram hesabı binlerce kişi tarafından araştırılmaya başlanınca bizde Gelin Evi Eda olarak aranan yarışmacının sosyal medya hesaplarına ulaştık. İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatlerini üzerine çeken Eda’nın 11 Gönderisi ve 17.46K Takipçisi bulunuyor.

Eda Gilimörtmez Resmi İnstagram: @edarik1

 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.