Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9. Bölüm Full İzle | 15 Eylül 2022

Show TV ekranların da yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni bölümüyle bu perşembe saat 20:00 da başlıyor. Dizinin 9. Bölümünü kaçıran dizi severler son bölümü araştırmaya başladı.

15 Eylül Perşembe Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9. Bölüm İzle. BKM yapımı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show TV ekranların da yayınlanamaya başlandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ilk 8. bölümü çok ses getirdi.  Bu yazın en iyi dizileri arasın da yer alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9. Bölüm ise bugün 20:00 da izleyenler ile buluştu. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9. Bölümü araştırmaya başladı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Konusu

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Gelsin Hayat Bildiği 9. Bölüm 15 Eylül 2022

Yaralanan kişinin Sadi olduğunu anlayan Derya, yaşadığı şokun ardından tedaviye başladı. Songül ile birlikte aynı mekanda uzun saatler geçiren iki eski aşık için durum hiç de kolay olmadı. Songül ise Sadi’nin vurulmasıyla birlikte ona karşı olan duygularını dile getirmiş oldu. Aygün, Celal’in yazdığı notla Melek’in eve kamera yerleştirdiğini öğrendi. Annesinin tepkisiyle kendini kaybeden Melek sinir krizi geçirdi. Kızının aklını başına getirmek isteyen Aygün kimsenin aklına gelmeyeni yapıp Melek’in akıl hastanesine kapatılmasını sağladı. Başta Zülfikar olmak üzere, Melek’in hastaneden çıkması için herkes seferber oldu. Sadi’nin başına gelenlerden kendini suçlayan Songül, Kabaklı Köyü’ne tekrar gitti. Songül araştırmasına devam ederken, peşindeki belanın aracına bomba koyduğundan habersizdi. Songül, son anda Sadi ve Yaver’in müdahalesiyle araçtan kurtuldu. Sadi ve Derya yıllar sonra geçmişin hesabını gördü. Sadi’nin Derya’yı götürdüğü yerde anlattıkları ikisi arasındaki geçmişe bir sünger çekti. Songül ise ailesinin ölümünü araştırmaya devam ettikçe Sadi’ye zarar vereceği korkusuyla her şeyi ardında bırakıp evden ayrıldı.

Benzer İçerik: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. Bölüm Full İzle | 8 Eylül 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.