Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 73. Bölüm Full İzle 2 Eylül 2022 Cuma | Yeni Sezon

EXXEN platformunun en çok izlenen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 73. Bölümü üyeler tarafından merakla bekleniyordu. 2 Eylül Cuma günü yayınlanan Konuşanlar 73. Bölümü Full İzle.

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 73. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 73. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 73. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 73. Bölüm Tek Parça İzle.

Konuşanlar Yeni Sezon İzle

Kısa süre zarfında büyük çıkış yakalayan Konuşanlar birçok kişi tarafından sevilerek izlenmekte olup gerçek hayatlarındaki olayları açıklıkla net bir şekilde özgürce anlatarak ekran başındaki ve programda konuk olan insanların bir nevi duygularına tercüman oluyor.

Herkesin cesaret edemediği konuların bu program da rahatça konuşulması belki de bu kadar tutulmasının en büyük sebebi. Yalansız dolansız korkmadan başlarına gelen olayları sıçış hikayelerini anlatan insanların konuk olduğu bu program EXXEN platformu aracılığı ile üyeler ile buluşuyor.

Konuşanlar 73. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 59 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Benzer İçerik: Dizipal Konuşanlar 73. Bölüm Full İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.