Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Full İzle FOX | 6 Ekim 2022

FOX ekranlarının yeni dizisi Kusursuz Kiracı yeni bölümüyle bugün ekranlar da olacak. Yayınlanan ilk bölümüyle reytingleri kıran Kusursuz Kiracı 2. bölümüyle dizi severlerle buluştu.

Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Full İzle. Başrolün de güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Kusursuz Kiracı dizisi 2. Bölümü dizi severler tarafından merakla bekleniyordu. Yayınlanan ilk bölümüyle adından çok söz ettiren dizinin 2. Bölümü bugün 20:00 da izleyicilerle buluştu. Kusursuz Kiracı 2. Bölümü kaçıran dizi takipçileri bu bölümü izlemek için internet arama motorların araştırmaya başladı.

Kusursuz Kiracı Oyuncuları ve Konusu

Oyuncular; Dilan Çiçek, Deniz Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar, Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin Özlem Tokaslan, Umut Kurt, Deniz Cengiz – Suzi Dinç İncinur Daşdemir Nilsu Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

Ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır.

Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder.

Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

Kusursuz Kiracı 2. Bölüm İzle

İstanbul’un farklı bölgelerinde yaşanan kundaklama vakalarının ardı arkası kesilmemektedir. Yetimhanede geçen bir çocukluktan sonra tek başına hayata tutunabilmek için canla başla çalışan genç internet muhabiri Mona, yangınları takip etmekle görevlendirilmiştir. Haberden döndüğü bir gün kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne atmasıyla evsiz kalır. Polis olarak görev yapan ve yetimhaneden beri tanıdığı tek yakın arkadaşı Leyla, gizli görevde olduğu için onun yanına taşınamaz ve çaresiz kalır. O sırada yanında olan meslektaşı Yakup’un kendi dairesine kiracı olarak taşınma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ancak olaylar hiç de umduğu gibi gelişmez. Birbirinden tuhaf karakterlerle tanışacağı Yuva Apartmanı’nda onu tatsız bir sürpriz beklemektedir.


Benzer İçerik: Konuşanlar 73. Bölüm Full İzle 2 Eylül 2022 Cuma | Yeni Sezon

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.