Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sadece Arkadaşız 2. Bölüm Full İzle (EXXEN)

EXXEN platformunun yeni dizisi Sadece Arkadaşız 2. Bölüm yayınlandı. Ülkemizin ilk yerli dijital platformu EXXEN orijinal dizisi Sadece Arkadaşız 2. Bölüm hakkında merak edilenler haberimizde.

Sadece Arkadaşız 2. Bölüm İzle. Başrollerin de Deniz Can Aktaş ve Cemre Baysel yer aldığı sadece arkadaşız dizisi EXXEN platformunda üyelerle buluştu. Dizi konusu ve oyuncularıyla romantik komedi türünde bulunuyor. Uzun zamandır beklenen dizinin 2. Bölümü yayınlanmasıyla diziyi izlemek isteyen insanlar internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı.

Sadece Arkadaşız İzle

Sadece Arkadaşız dizisinde birlikte yaşayan iki genç kim evlenirse evin sahibi o olsun diye karar alırlar ve ikisi de doğru eş adayını bulmak için mücadele verir ancak doğru eş adayının kendi evlerinde olduğunu göremezler.

Exxen platformunda yayınlara başlayacak olan Sadece Arkadaşız dizisinin yönetmenliği için Emre Erdoğdu ile anlaşma sağlandı. Başarılı proje için senaryosu Zeynep Koçak’a devredildi. Exxen platformunda yayınlanacak olan Sadece Arkadaşız dizisinin çekimleri ilerleyen aylarda başlayacak. Dizi Exxen platformuna 2 sezon halinde gelecek.

Exxen platformunda yer alacak olan Sadece Arkadaşız dizisinin uyarlama olup olmadığı araştırılıyor. Sadece Arkadaşız projesi yurt dışında İtalya’dan Love Snack dizisinden uyarlandı.

Sadece Arkadaşız 2. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor.

Sizler de dizi ve filmlere ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 TL. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin EXXEN”in tüm yapımlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Benzer İçerik: Sadece Arkadaşız 1. Bölüm Full İzle (EXXEN)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.